Referent ds. obsługi sekretariatu
  • Poddębice, ul. Łódzka 33
łódzkie, Poddębice, ul. Łódzka 33, łódzkie, Polska
Bank Spółdzielczy w Poddębicach
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

w Centrali Banku w Poddębicach
Opis stanowiska
  • prowadzenie obsługi sekretariatu Zarządu Banku, a w szczególności:
  • informowanie i umawianie klientów,
  • kierowanie klientów do odpowiednich komórek organizacyjnych banku,
  • prowadzenie rejestru wyjazdów i spotkań Prezesa Zarządu,
  • przyjmowanie korespondencji przychodzącej do banku,
  • niezwłoczne rozprowadzanie korespondencji zgodnie z dekretacją,
  • obsługa centrali telefonicznej oraz poczty elektronicznej,
  • gromadzenie i kompletowanie korespondencji Zarządu,
  • pomoc przy przygotowaniu posiedzeń, narad, konferencji i szkoleń organizowanych w siedzibie Banku,
  • prowadzenie rejestru podróży służbowych oraz wystawianie delegacji podróży służbowych,
  • zgłaszanie pracowników na szkolenia,
  • pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych w zakresie ustalonym przez Kierownika Zespołu Organizacji i Kadr.

Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • wysoki poziom zaangażowania, samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość przepisów prawa pracy mile widziane.

Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293