Recepcjonistka / Recepcjonista
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF
23. 5. 2024

UNICEF działa w 190 krajach i terytoriach, nierzadko w najtrudniejszych miejscach na ziemi, aby dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca. Jako pracownik UNICEF Polska staniesz się częścią międzynarodowej organizacji i przyczynisz się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.

Twoje zadania:

  • Bieżące prowadzenie recepcji (witanie gości zgodnie ze standardami organizacji)
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wysyłanie, odbieranie przesyłek kurierskich
  • Obsługa centrali telefonicznej - odbieranie i przekierowywanie połączeń
  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Obsługa skrzynki mailowej
  • Organizowanie i obsługa spotkań
  • Monitorowanie stanu, zamawianie, przechowywanie i podział materiałów biurowych i spożywczych

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Jesteś komunikatywną osobą o pozytywnym nastawieniu do pracy
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Szybko się uczysz
  • Masz umiejętności ustalania priorytetów oraz rozwiązywania bieżących problemów

Oferujemy:

  • Współpracę z globalnym liderem niosącym pomoc dzieciom
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Dofinansowanie opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnej nauki języka angielskiego
  • Dodatkowe dni wolne od pracy od naszej Pani Dyrektor

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080