Recepcjonistka
  • Piastów
Piastów, Piastów, mazowieckie, Polska
"REST" Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Ibis Styles Warszawa West (dawniej Rest Hotel) oraz Centrum Konferencyjne działa od 1999 roku. W tym okresie nawiązaliśmy i z powodzeniem kontynuujemy współpracę z wieloma polskimi i zagranicznymi kontrahentami zdobywając ich uznanie i szacunek, za wysoką jakość świadczonych usług. Organizujemy konferencje, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, a także wesela.

Obowiązki

  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości,
  • Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • Rozliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • Dbałość o estetykę otoczenia i wizerunek hotelu,
  • Współpraca z pozostałymi działami obiektu.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Wysoka kultura osobista i naturalna gościnność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności podejmowania trudnych decyzji,
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Pracę w systemie zmianowym
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę
  • Elastyczny grafik,
  • Praca w młodym zespole,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.

  • Miejsce pracy:
  • Hotel ibis Styles Warszawa West, 05- 850 Mory k/W-wy, ul. Poznańska 33 (przedłużenie ul. Połczyńskiej, 600 m za granicą Warszawy)

  • Praca Piastów
  • Piastów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228