Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty / Recepcjonistki. Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w obszarze administracyjnym, swobodnie posługujesz się językiem angielskim i chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznej firmie - nie czekaj i aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • pierwszego doświadczenia w pracy w środowisku administracyjno-biurowym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • znajomości narzędzi pakietu MS Office oraz Google Workspace
  • umiejętności planowania i terminowego realizowania zadań
  • dokładności, sumienności i zaangażowania w pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę stacjonarną w samym centrum Poznania
  • pracę w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • świetną atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

Zadania

  • obsługa recepcji:
  1. rejestracja gości i informowanie pracowników o ich przybyciu
  2. wydawanie kart dostępu pracownikom oraz prowadzenie ewidencji kart dostępu
  • organizowanie podróży służbowych dla pracowników (kwestie administracyjne)
  • zgłaszanie usterek i w razie potrzeby zamawianie odpowiednich serwisów
  • pomoc w organizacji spotkań i warsztatów (rezerwacja sal, dostosowanie ustawienia sal, zapewnienie potrzebnych serwisów tj. sprzątanie, asysta ochrony, wydruk NDA w przypadku eventów zewnętrznych)

  • Praca Poznań
  • Recepcjonistka Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696