Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
zachodniopomorskie, Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino), zachodniopomorskie, Polska
Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu

4* Resort & Aquapark & All inclusive

więcej niż HOTEL

Zakres obowiązków:

  • check-in, check-out, w tym wystawianie faktur VAT
  • przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych
  • bieżąca obsługa gości
  • PRACA STAŁA od zaraz

Wymagania:

  • mile widziane wyższe wykształcenie tzn. filologii rosyjskiej, germańskiej lub angielskiej
  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność

Oferujemy:

  • zdobycie wiedzy i doświadczenia pracy na stanowisku recepcji
  • praca zmianowa
  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

Zapewniamy możliwość zakwaterowania

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075