RADCA PRAWNY
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1057774201

Obowiązki

  • uczestniczysz w bieżącym wsparciu organów korporacyjnych banku, a także przygotowywaniu dokumentów o charakterze prawnym, w szczególności z zakresu prawa administracyjnego, handlowego, bankowego oraz regulacyjnego,
  • dostarczasz wysokiej jakości opinie i rozwiązania prawne,
  • świadczysz pomoc prawną dla banku pod kątem synergii w ramach grupy kapitałowej.

Wymagania

  • masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego, jako radca prawny/adwokat w instytucji finansowej lub kancelarii prawnej w zakresie prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa bankowego i sfery regulacyjnej,
  • biegle znasz zagadnienia praktyczne związane z problematyką prawa bankowego, w tym związane z obowiązkami regulacyjnymi oraz posiadasz kompleksową wiedzę o funkcjonowaniu instytucji finansowej,
  • jesteś osobą odpowiedzialną i pełną inicjatywy w powierzonych Ci sprawach.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Radca prawny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523