Radca prawny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345531

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska

Zapewnienie obsługi prawnej Oddziału.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe (prawo)
  • posiadanie uprawnień radcy prawnego (wpis na listę radców prawnych)

Mile widziane:

  • minimum 3 lata pracy związanej z obsługą prawną spraw z zakresu prawa pracy

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi programu LEGALIS
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
  • znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność interpretacji aktów prawa powszechnie obowiązującego
  • umiejętność sporządzania opinii prawnych
  • orientacja na cel/na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • negocjowanie i wywieranie wpływu
  • podejmowanie decyzji
  • rozwiązywanie problemów
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat, w razie możliwości ze wskazaniem adresu e-mail lub nr telefonu
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie
  • kopie świadectw pracy
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadane uprawnienia radcy prawnego

Dodatkowe informacje

  • poszukujemy 2 kandydatów
  • proces rekrutacji obejmować będzie sprawdzenie wiedzy oraz rozmowę kwalifikacyjną

    w siedzibie Oddziału
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • nadsyłanych dokumentów nie zwracamy
  • oferty niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą rozpatrywane