Radca Prawny/Adwokat
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Simply Advice
28. 5. 2024

Kancelaria podatkowo prawna poszukuje osoby na stanowisku Radca prawny / Adwokat
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie, analiza i negocjowanie umów
- udzielanie porad prawnych, opinii oraz konsultacji w zakresie prawa handlowego, prawa cywilnego, a także prawa pracy
- doradztwo i reprezentowanie klientów w sprawach związanych z prawem handlowym, cywilnym
- tworzenie oraz likwidacja spółek, fundacji, działalności
- zarządzanie dokumentacją, prowadzenie rejestrów dokumentów
Wymagania:
- zaangażowanie i kreatywność
- umiejętność logicznego myślenia
- wykształcenie wyższe
- wiedza i doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej
- dokładność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- pracę w zespole, w którym relacje są partnerskie, a współpracownicy traktowani z szacunkiem
- uczestnictwo w tworzeniu oraz wdrażaniu ciekawych rozwiązań
- rozwój poprzez uczestnictwo w interesujących i wymagających projektach
- elastyczne godziny pracy

  • Praca Warszawa
  • Radca prawny Warszawa
  • Adwokat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080