Przedstawicielstwo Ubezpieczeń na Życie i TUiR - praca dla pośredników finansowych
  • Bytom
Bytom
NCG
25. 4. 2024
5000-10000

Jesteś Agentem Nieruchomości  lub zajmujesz się Pośrednictwem Finansowym?

Codziennie spotykasz się z Klientami, proponując im kupno lub sprzedaż nieruchomości, kredyt lub finansowanie inwestycji ?

Nie boisz się nowych wyzwań ?

Masz dość przekazywania klientów do banku ?

Poszerz swoją ofertę o nowe rozwiązania finansowe !

- zacznij ubezpieczać majątek swoich klientów

- zadbaj o ich bezpieczeństwo oferując zabezpieczenie kredytu

- proponując inwestycje

Zostań Licencjonowanym Doradcą Ubezpieczeniowym i powiększ swoją prowizję 3 KROTNIE !

Wymagania

• wykształcenie średnie

• niekaralność

• orientacja na cel

Obowiązki

• realizacja planów sprzedażowych

• szkolenia poszerzające wiedzę w zakresie finansów

• pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie oferowanych produktów

Oferujemy

• pracę w międzynarodowej korporacji

• dopracowany system motywacyjny

• wsparcie merytoryczne

• benefity jak na dobrym etacie

  • Praca Bytom
  • Pracownik na wysokościach Bytom
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bytom
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bytom
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bytom
  • Specjalista ds. kadr i płac Bytom
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bytom
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228