Przedstawiciel Handlowy- Sokółka INTER-TEAM
  • Sokółka
Sokółka, Sokółka, Polska
Inter-Team Sp. z o.o.
6. 3. 2024

Zakres obowiązków:  • Kompleksowa opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży  •  Nawiązywanie nowych relacji biznesowych  • Aktywny udział w rozwoju sprzedaży asortymentu  • Monitorowanie działań konkurencji  • Raportowanie do przełożonego zakresu działań handlowych
Oczekujemy:  • Prawa jazdy kat. B  • Dobrej znajomości rynku branży motoryzacyjnej  • Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta  • Znajomości obsługi komputera  • Dobrej organizacji pracy własnej  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji
Oferujemy:  • Stabilne zatrudnienie  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego oraz dodatki świąteczne)  • Niezbędne narzędzia służbowe: samochód, telefon, laptop  • Możliwość rozwoju zawodowego  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków  • Przyjazną atmosferę pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Praca Sokółka
  • Przedstawiciel handlowy Sokółka
  • Sokółka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179