Pracownik Utrzymania Ruchu Sokółka
  • Sokółka
Sokółka, Sokółka, Podlaskie, Polska
Agri Plus Sp. z o. o.
13. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Agri Plus Sp. z o.o.
poszukuje osób na stanowisko:
- Pracownik utrzymania ruchu –
Miejsce pracy: Sokółka (woj. podlaskie)
Zakres obowiązków:
• Utrzymanie ruchu zakładu wylęgarni piskląt
• Naprawa maszyn i układów elektrycznych, automatycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
• Modernizacje układów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych oraz uczestnictwo w rozruchach nowych urzadzeń
• Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i infrastruktury technicznej
• Zgłaszanie konieczności zakupów i wymiany niezbędnych części
• Drobne prace mechaniczne
• Obsługa komputera w stopniu podstawowym – MS Word, Excel, e-mail
• Prowadzenie dokumentacji pracy działu w wersji elektronicznej i papierowej
• Współpraca i wsparcie działu produkcyjnego
• Wykonywanie innych poleceń przełożonego w zakresie obowiązków działu technicznego
Wymagania:
• wykształcenie elektryczne (minimum technikum elektryczne)
• doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub na pokrewnym stanowisku (przynajmniej 1 rok)
• praca przy układach elektrycznych, pneumatycznych
• uprawnienia eksploatacyjne grupy 1 i 2
• obsługa komputera w stopniu podstawowym
• chęć do pracy
Oferujemy:
• Umowę o pracę w grupie będącej krajowym liderem w sektorze produkcji żywności
• Możliwość zdobycia nowych umiejętności, uprawnień i doświadczeń
• Prywatną opiekę medyczną
• Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
• Imprezy integracyjne
• Dofinansowanie do szkoleń i kursów
• Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w ramach dofinansowania do: zajęć sportowych, wypoczynku i świąt
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny zamieszczony na naszej stronie internetowej: https://www.agriplus.pl/pracownik-utrzymania-ruchu/
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agri Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.agriplus.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

  • Praca Sokółka
  • Pracownik produkcji Sokółka
  • Pracownik biurowy Sokółka
  • Pracownik fizyczny Sokółka
  • Sokółka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075