Przedstawiciel Handlowy/Sales Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
kl. zewnętrzny
18. 4. 2024

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / SALES MANAGER – OŚWIETLENIA PRZEMYSŁOWEGO
miejsce pracy: Polska
Zakres obowiązków: • rozwój sprzedaży produktów firmy na terenie Polski i Unii Europejskiej • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z obszarów hurtowni oświetlenia przemysłowego, hurtowni elektrycznych, projektantów małej architektury, • profesjonalna obsługa klienta (telefoniczna, e-mailowa, bezpośrednia) w języku angielskim oraz hiszpańskim • realizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników pracy • przygotowywanie ofert handlowych i skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych • aktywne doradztwo produktowe, zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta • szybkie i efektywne rozwiązywanie zapytań klientów (via e-mail, telefon) • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie
Wymagania: • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku • mile widziana biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie do rozwoju produktu na terenie UE • biegła znajomość j. hiszpańskiego w mowie i piśmie • umiejętność budowania relacji z Klientem B2C oraz B2B • motywacja w działaniu oraz nastawienie na rozwój i sukces • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne • mile widziana znajomość rynku instalacji oświetleniowych - jeżeli nie posiadasz takiej wiedzy, a spełniasz wszystkie inne wymagania to zapewniamy szkolenie • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie 4.5% prowizji od sprzedaży urządzenia • prywatną opiekę medyczną • karta Medicover Sport • współpracę w oparciu o formułę B2B (wymagany własny samochód) • cykl profesjonalnych szkoleń i wsparcia merytorycznego

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293