Przedstawiciel Handlowy rynku HoReCa (restauracje i hotele)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
SalesHR
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywny rozwój sprzedaży kilku marek producenckich w sektorze HoReCa (głównie restauracje i hotele) - znana i rozpoznawalna marka w Polsce
  • realizacja zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących wyniki
  • fachowa obsługa oraz doradztwo kulinarne dla partnerów biznesowych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w sektorze HoReCa min 2 lata (mile widziane mięso, nabiał, mrożonki)
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku gastronomicznego
  • skuteczne finalizowanie zamówień, podpisywanie nowych umów
  • samodzielność, dynamiczność, gotowość do osiągania zakładanych celów
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe - do ustalenia wysokość, zależna od doświadczenia
  • dodatkowe, comiesięczne bardzo atrakcyjne prowizje (nawet do 10 000/mies)
  • niezbędne narzędzia pracy - w tym samochód służbowy, również do celów prywatnych
  • bardzo dużą samodzielność pod skrzydłami marki o bardzo dużej rozpoznawalności na rynku
  • klienci pozyskani pozostają przypisani pod handlowca - możliwość czerpania korzyści przez okres całego zatrudnienia z prowizji

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Dyrektor handlowy Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678