Przedstawiciel handlowy/Przedstawicielka handlowa
  • Piła
Piła, Piła, Greater Poland Voivodeship, Polska
GT GROUP TOMASZEK SP. Z O.O.
27. 5. 2024

Miejsce pracy: Piła

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Udzielanie porad w zakresie dostępnego asortymentu firmy
  • Wsparcie Klienta w trakcie procesu sprzedaży
  • Spotkania z Klientami w ich lokalizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 6 miesięcznego doświadczenia w zawodzie Przedstawiciela handlowego
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z Klientem
  • Prawa jazdy kat. B – jest to warunek konieczny
  • Umiejętności negocjacji i rozwiązywania problemów
  • Dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu
  • Wiedzy z zakresu obsługi pakietu MS Office
  • Kreatywności
  • Dużo energii do nauki

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość długoterminowej współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą, mającą duże perspektywy i potencjał
  • Satysfakcjonujące, atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne miejsce zatrudnienia
  • Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole
  • Możliwość zdobywania nowego doświadczenia

O nas

Ogólnopolska firma GT Group Tomaszek Sp. z o.o., działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez "Aplikuj"

Pamiętaj o poprawnym nazwaniu plików: imię i nazwisko + Przedstawiciel handlowy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Piła
  • Przedstawiciel handlowy Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064