Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa
  • Kępno
Kępno, Kępno, Greater Poland Voivodeship, Polska
Sport-Premium Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Kępno

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż powierzchni informacyjno-reklamowej do nośników zewnętrznych oraz Internetu
  • reprezentowanie firmy w zakresie realizacji projektu kreującego pozytywny wizerunek
  • regionalnych firm na bazie stałych i nowych klientów
  • sprzedaż mobilna / bezpośrednia w powierzonym do sprzedaży regionie
  • rozwój i utrzymywanie powierzonego rynku sprzedaży

Nasze wymagania

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz ukierunkowanie na wyniki i uczciwą sprzedaż
  • prawo jazdy i samochód
  • gotowość współpracy na bazie własnej działalności gospodarczej

Mile widziane

  • doświadczenie w branży reklamowej (Yellow Pages / sprzedaż bezpośrednia)
  • zapraszamy osoby w każdym wieku

To oferujemy

  • wysokie prowizje, premie oraz gratyfikacje kwartalne za wyniki handlowe
  • grupę stałych klientów z powtarzalnością do 60 / 70%
  • szkolenie produktowe i opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia
  • rozwój osobisty, stabilną i wieloletnią współpracę oraz wysokie zarobki
  • możliwość tworzenia własnych grup sprzedażowych w ramach własnej działalności gospodarczej

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • stały i przygotowany obszar sprzedaży
  • jasno określone zasady współpracy
  • wieloletnia współpraca w firmie o ugruntowanej pozycji

Sport-Premium Sp. z o.o. jest aktywna od maja 1996 roku. Przez lata działalności stworzyliśmy rynek, który daje pracę wielu ludziom jednocześnie niosąc ogromne korzyści dla rozwoju regionalnej aktywności gospodarczej i społecznej.

Reprezentantów Handlowych firmy Sport-Premium charakteryzuje otwarty umysł i wrażliwość na potrzeby przedsiębiorców, umiejętna analiza rynku, wysoka jakość sprzedaży, terminowość wykonywanych zadań, podnoszenie kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy handlowej.

Zadaniem Przedstawiciela Handlowego jest realizacja Systemu Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej w powierzonym regionie. Działania handlowca polegają na sprzedaży Pakietów Multiaktywnych związanych z Produktami Systemowymi oraz Branżowym Wykazem Firm www.indexfirm.pl, na bazie stałych i nowych klientów. Pakiet Multiaktywny kreuje pozytywny wizerunek firm oraz regionu i jest ściśle powiązany z naszym systemem.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))”.

  • Praca Kępno
  • Przedstawiciel handlowy Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523