Inżynier Sprzedaży
  • Kępno
Kępno, Kępno, Greater Poland Voivodeship, Polska
Solution Trade Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Kępno

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż innowacyjnych produktów i rozwiązań do obróbki metali
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i partnerskich relacji z Klientami
  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w wytyczaniu zadań i ich realizacji ,
  • Inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na cel – kreatywność w tworzeniu strategii poszukiwania klientów , ukierunkowanie na odnoszenie sukcesów i osiąganie wyników
  • Entuzjazm i silna motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdów

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie – podstawa oraz system premiowy
  • Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Szkolenia produktowe i techniczne w Polsce i za granicą
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Samodzielność i swobodę w działaniu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla firm zajmujących się obróbką metali. Dobieramy nie tylko narzędzia i maszyny, ale również technologię produkcji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier Sprzedaży

  • Praca Kępno
  • Inżynier Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864