Przedstawiciel handlowy/handlowiec
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
DAYA HR CONSULTING SPÓŁKA z o.o
1. 5. 2024

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy, cechującą się najwyższym poziomem obsługi zarówno pracowników, jak i klientów. Oferujemy spersonalizowane podejście oraz kompleksową gamę usług, dostosowując się do dynamicznych wymagań rynku. Specjalizujemy się w poszukiwaniu odpowiednich talentów dla różnych branż i posiadamy bazę danych potencjalnych kandydatów, która rośnie każdego dnia.
Kogo szukamy?
Zapraszamy dołączyć Przedstawiciel handlowy/handlowiec do naszego zespołu.
Jakie zadania na Ciebie czekają?
- Nawiązywanie kontaktów z klientami;
- Prezentacja produktów/usług;
- Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami;
- Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków umowy i cen, a także uzgadnianie warunków płatności;
- Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży;
- Monitorowanie konkurencji;
- Prowadzenie raportów dotyczących działalności działu sprzedaży, wyników, planów i prognoz sprzedaży;
- Współpraca z działem marketingu w zakresie opracowywania i wdrażania skutecznych działań marketingowych i reklamowych;
- Zarządzanie klientami.
Co dla nas jest istotne?
- Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel handlowy/handlowiec od 1-2 lat;
- Tylko z doświadczeniem w Agencja Pracy Tymczasowej;
- Zrozumienie rynku pracy;
- Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, i obsługi klienta;
- Kreatywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem;
- Prawidłowe obliczenia stawek dla klienta.
Dlaczego warto odpowiedzieć na to ogłoszenie?
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz korzystny system premiowy (wysoki % od sprzedaży);
- Umowę o pracę;
- Pracę w młodym, energicznym zespole;
- Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń;
- Praca hybrydowa lub możliwość pracy zdalnej;
- Pełny etat od poniedziałku do piątku.

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080