Przedstawiciel handlowy / Grupy Sprzedażowe OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, termomodernizacja )
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Plan Sales Group
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych w sektorze OZE, w tym fotowoltaika, pompy ciepła i termomodernizacja.
  • Prezentowanie i doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań OZE dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji z klientami w celu finalizacji sprzedaży.
  • Regularne podnoszenie kwalifikacji w oparciu o pakiet szkoleń firmowych .
  • Współpraca z zespołami technicznymi i projektowymi w celu zapewnienia wysokiej jakości usług i realizacji projektów.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta w branży OZE lub pokrewnej
  • Znajomość produktów z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła i termomodernizacji
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i budowania relacji z klientami
  • Wysoka motywacja do osiągania wyników sprzedażowych i realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie
  • Mile widziane Grupy Sprzedażowe

OFERUJEMY:

  • 100% Marży dla Ciebie
  • Wypłaty tygodniówki (4 razy w miesiącu)
  • Darmowy kurs oraz szkolenie
  • Świetną atmosferę
  • Rozwój osobisty
  • Wysokie zarobki
  • Atrakcyjny system pracy - nienormowany czas pracy
  • Auto firmowe
  • Opiekę oraz wsparcie koordynatora
  • Przyjaźnie nastawiony back office
  • LIDY - dla najlepszych
  • Zalicza wypłacana za każdego klienta termo minimum 3000 zł
  • Praca bezpośrednio pod firmą - bez zbędnych pośredników po drodze

  • Praca Toruń
  • Przedstawiciel handlowy Toruń
  • Dyrektor handlowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183