Praca Dyrektor handlowy

Wyświetlamy oferty pracy 1-20 (2 797 ofert pracy). Praca Dyrektor handlowy
  • Market Budowlany JEŻYK Jerzy Kosek
  • Brzeźnica, Krakowska 80, 34-114 Brzeźnica, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
  • od 5 000 do 10 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • 16. 3. 2024
  • Jww Invest S. A.
  • Katowice, Katowice, śląskie, Polska
  • 25. 4. 2024
  • DAMIX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Rypin, Bohaterów Czerwca 1956 r. 3, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
  • od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • 3. 4. 2024
  • Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
  • Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
  • 20. 4. 2024
  • ATERIMA HR
  • 6. 4. 2024
  • IPK Sp. z o.o.
  • Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
  • 15. 3. 2024
  • TeamQuest Sp. z o.o.
  • Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
  • 18. 4. 2024
  • Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
  • Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
  • PEOPLE Sp. z o.o.
  • Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
  • 4. 4. 2024
  • Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
  • Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
  • Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
  • Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
  • Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
  • Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
  • Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
  • Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
  • Prudential Polska Sp. z o.o.
  • Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
  • 21. 4. 2024
  • GRUPA PZU
  • Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska

Inne oferty pracy: Dyrektor handlowy

Zapoznaj się z innymi ofertami pracy - Praca Dyrektor handlowy

Często zadawane pytania

👉 Jak wiele ofert pracy (Dyrektor handlowy) możesz znaleźć na Jobimi.com?

Teraz możesz wybierać spośród 2 797 ofert pracy.

👉 W jakich miastach zawód "Dyrektor handlowy" jest najbardziej popularny?

Zawód "Dyrektor handlowy" jest najbardziej popularny w miastach: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz.

Praca: Dyrektor handlowy

Praca Dyrektora Handlowego

Dyrektor handlowy to jeden z najważniejszych stanowisk w organizacji. Praca Dyrektora Handlowego polega na zarządzaniu zespołem handlowym i zapewnieniu, że wszystkie cele sprzedażowe są osiągane. Dyrektor handlowy musi mieć wyjątkową wiedzę na temat rynku i mieć ścisłą wiedzę na temat produktu lub usługi, którą firma sprzedaje.

Zadania Dyrektora Handlowego

Dyrektor handlowy musi mieć ścisłą wiedzę na temat rynku i produktu, który sprzedaje. Musi także wiedzieć, jak wykorzystać swoją wiedzę, aby zwiększyć sprzedaż produktu lub usługi. Do zadań Dyrektora Handlowego należy tworzenie strategii sprzedaży, zarządzanie zespołem handlowym, opracowywanie strategii marketingowych, zapewnianie wsparcia zespołowi handlowemu, negocjowanie umów i współpraca z innymi działami firmy.

Kompetencje Dyrektora Handlowego

Dyrektor handlowy musi posiadać szereg kompetencji, aby skutecznie wykonywać swoją pracę. Musi mieć umiejętności związane z zarządzaniem, negocjowaniem i komunikacją. Powinien mieć również zdolność do tworzenia strategii sprzedaży i marketingu, a także umiejętności analityczne. Dyrektor handlowy powinien mieć również wiedzę na temat rynku i produktu, który sprzedaje.

Wynagrodzenie Dyrektora Handlowego

Dyrektor handlowy może zarabiać znacznie więcej niż pracownicy w innych stanowiskach. Wynagrodzenie Dyrektora Handlowego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość firmy, wielkość zespołu handlowego, doświadczenie i wyniki sprzedaży. Dyrektor handlowy może zarabiać od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy dolarów miesięcznie.

Podsumowanie

Dyrektor handlowy jest ważnym stanowiskiem w firmie, które odpowiada za zarządzanie zespołem handlowym i wykorzystywanie wiedzy na temat rynku i produktu do zwiększenia sprzedaży. Dyrektor handlowy musi posiadać szereg umiejętności, takich jak zarządzanie, negocjowanie i tworzenie strategii marketingowych. Wynagrodzenie Dyrektora Handlowego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość firmy, wielkość zespołu handlowego, doświadczenie i wyniki sprzedaży.

113 432
18 822