Przedstawiciel Handlowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
HS Multiservices
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Potrzebujemy Twojej pomocy w obszarze realizacji sprzedaży poprzez:

  • nawiązywanie i budowanie relacji z potencjalnym Klientem

  • indywidualną wycenę usługi, tworzenie oferty i jej prezentację – wiesz czego Klient potrzebuje i potrafisz przekonać go do finalizacji umowy

  • analizę nowopowstających inwestycji – przeszukujesz internet i wiesz gdzie powstają nowe fabryki

  • budowania wiedzy o potencjalnych Klientach – współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami w których pracuje od 300 do kilku tysięcy osób.

    Musisz znaleźć tą właściwą która odpowiada za współpracę z takimi firmami jak nasza.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży usług/obsłudze klienta na rynku b2b (rental, ochrona, utrzymanie czystości, technika, chemia, maszyny)

  • znajomość rynku firm z szeroko rozumianego przemysłu

  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy i samodzielność w realizacji zadań

  • otwartość na Klienta – nie możesz się bać rozmawiać przez telefon, nie możesz się bać spotkań. Musisz czuć się w tym jak ryba w wodzie

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office – sprawne poruszanie się w środowisku Excel, Power Point i Word

  • prawo jazdy kat. B – samochód służbowy, notebook, smartphone leży po naszej stronie

OFERUJEMY:

  • jasne, stabilne warunki zatrudnienia (wyłącznie umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie o rozpoznawalnej na rynku marce

  • system prowizyjny oparty na przejrzystych zasadach – w sprzedaży liczy się…sprzedaż.

  • możliwość udziału w szkoleniach i targach

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Dyrektor handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179