Przedstawiciel Handlowy
  • Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1
zachodniopomorskie, Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1, zachodniopomorskie, Polska
Green Basket Sp. z o. o.
27. 3. 2024

Green Basket sp. z o.o. to lider na rynku szczecińskim w hurtowym handlu warzywami oraz owocami. Cieszymy się uznaniem klientów w całym regionie. Realizujemy zamówienia na miejscu i z dostawą. Obsługujemy dużych klientów hurtowych, hotele, restauracje, przedszkola i sklepy zarówno w kraju jak i na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego dbamy aby jakość naszych towarów i usług spełniała jak najwyższe normy. Firmę tworzy zgrany zespół zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia. Dzięki temu każdy odnajdzie tu swoje miejsce oraz może liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. Mamy otwarte podejście do biznesu - nie zamykamy się na pomysły i zależy nam na osobach, które potrafią wnieść świeżość oraz mogą usprawnić naszą codzienną pracę.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • rozwój portfela klientów biznesowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • prezentowanie oferty sprzedaży,
  • nawiązywanie współpracy i finalizowanie sprzedaży,
  • współpraca z klientem - zdalny i bezpośredni kontakt,
  • koordynowanie organizacji sprzedaży do klienta.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • znasz techniki sprzedaży i zasady rzetelnej obsługi klienta,
  • lubisz pracę z klientem,
  • znasz dobrze pakiet MS Office,
  • lubisz pracować w zespole,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • szkolenia wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonych pracowników,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • dwa razy w tygodniu świeże warzywa, owoce, soki oraz domowe obiady przygotowywane na miejscu,
  • zniżki na firmowe produkty,
  • 3 x w roku spotkania integracyjne + 300,00 zł budżetu dla każdego pracownika na zespołowe spotkania integracyjne.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Przedstawiciel handlowy zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714