Przedstawiciel Handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Arkadiusz Klekociuk
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szukam handlowców w Warszawie i okolicach !!
Obowiązki:
sprzedaż nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych na sieci światłowodowej oraz telefonii komórkowej
realizacja indywidualnie wyznaczonych planów sprzedażowych,
negocjowanie warunków umowy z klientem.
Wymagania :
posiadasz doświadczenie zawodowe jako Przedstawiciel Handlowy (mile widziane w branży telekomunikacyjnej, energetycznej, ubezpieczeniowej)
masz działalność gospodarczą, lub jesteś gotowy / gotowa do jej założenia
charakteryzuje Cię pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
masz wysokie umiejętności komunikacyjne i lubisz nawiązywać nowe kontakty,
potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów.
To oferujemy:
podpiszemy z Tobą umowę B2B, a jeśli dopiero zaczynasz przygodę z branżą telekomunikacyjną, to na start możesz otrzymać umowę zlecenie
pomożemy Ci wejść w świat sprzedaży usług telekomunikacyjnych
masz możliwość otrzymania wynagrodzenie podczas okresu wdrożenia
będziesz samodzielnie decydować o wymiarze czasu pracy,
ustalimy plan wdrożenia na każdy miesiąc – otrzymasz potrzebne wsparcie,
zagwarantujemy Ci szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
będziesz pracował w terenie z najlepszym PH -

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748