Przedstawiciel handlowy ds. usług serwisowych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Altium International Sp. z o.o.
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie i sprzedaż szeroko pojętych usług serwisowych;
  • Przygotowywanie ofert cenowych i umów na usługi serwisowe;
  • Podtrzymywanie już istniejących i budowanie nowych relacji biznesowych;
  • Wspieranie Działu Administracji Sprzedaży Serwisu w przygotowywanie dokumentacji przetargowej;
  • Monitorowanie trendów i zmian w branży oraz raportowanie do kierownictwa;
  • Współpraca z Działem Marketingu przy tworzeniu kampanii marketingowych już istniejących jak i nowych produktów;
  • Dokumentacja działań w naszym systemie CRM;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: chemiczne lub pokrewne;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich na każdym poziomie;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu;
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych bądź aparatury analitycznej;
  • Znajomość GMP, GLP;
  • Doświadczenie w pracy w systemie CRM;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w dobrze zorganizowanym i ambitnym zespole;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • System benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, program MultiSport&MultiSystem);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji w czasie szkoleń w kraju i za granicą;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Obecnie poszukujemy zdolnych i ambitnych osób z województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego na stanowisku:

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych.

Otrzymanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Wiemy, że dobrzy pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy i zależy nam, by takie osoby współtworzyły nasz zwycięski zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Altium International Sp. z o.o. autoryzowany dystrybutor firmy Agilent Technologies i nie tylko, jest firmą dostarczającą aparaty, akcesoria oraz kompleksowe rozwiązania umożliwiające odbiorcom diagnostykę, identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę kwasów nukleinowych i białek.

Prosimy o umieszczenie w nadsyłanych materiałach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Altium International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303, 02‐785 Warszawa, KRS: 0000022376, NIP 526‐23‐69‐186 (dalej jako: „Administrator”), z którym możesz skontaktować się listownie na powyższy adres lub mailowo na adres e-mail: klient@perlan.com.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Organizator usług Wrocław
  • Technik usług fryzjerskich Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862