Dyrektor Handlowy (branża usług/produktów IT)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Nasz klient to firma informatyczna działająca na rynku od ponad 10 lat. Firma realizuje projekty dla największych przedsiębiorstw w Polsce, głównie w sektorach finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Obecnie poszukujemy osoby dołączającej do zespołu na projekt bankowy.

Wymagania:

  • Udokumentowany rekord sprzedaży usług informatycznych i prowadzenia wysoko wydajnych zespołów sprzedażowych.
  • Zdolność szybkiego zrozumienia koncepcji technicznych i wyjaśniania ich różnorodnym audytoriom o zróżnicowanym poziomie technicznym.
  • Poprzednie doświadczenie w budowaniu, zarządzaniu i analizowaniu programów sprzedażowych, w tym komunikacji, metryk, metodologii i narzędzi.
  • Mentalność skupiona na celach, biznesie, niezawodności oraz szybkiej reakcji na potrzeby klientów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne werbalne i pisemne w języku angielskim i polskim, z możliwością skutecznego angażowania się z różnorodnymi interesariuszami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w zespole scrum
  • Praca zdalna
  • Opieka medyczna Luxmed, karta Multisport Benefit
  • Płatne dni urlopu
  • Wydarzenia firmowe

Obowiązki:

  • Kierowanie zespołem menedżerów ds. rozwoju biznesu w celu przekroczenia celów sprzedażowych i napędzenia wzrostu firmy.
  • Budowanie, rozwijanie i motywowanie podległego zespołu sprzedażowego.
  • Analiza kluczowych wskaźników wydajności, analiza danych i dokonywanie niezbędnych dostosowań strategii.
  • Określanie celów sprzedażowych i marketingowych oraz strategii w celu generowania powtarzalnych przychodów od nowych i istniejących klientów.
  • Tworzenie przewidywalnego modelu sprzedaży umożliwiającego dokładne prognozowanie.
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji.
  • Osiąganie celów sprzedażowych, aktywne uczestnictwo w procesach sprzedażowych.
  • Wdrażanie i utrzymywanie długoterminowych relacji b2b.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Dyrektor Wrocław
  • Organizator usług Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Dyrektor szkoły Wrocław
  • Dyrektor artystyczny Wrocław
  • Dyrektor kreatywny Wrocław
  • Technik usług fryzjerskich Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075