Przedstawiciel Handlowy ds. inwestycji
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Lower Silesian Voivodeship, Polska
LED Labs S.A.
8. 4. 2024

Miejsce pracy: Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych w podległym regionie;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji oraz współpracy handlowej z architektami, firmami produkcyjnymi, firmami usługowymi i generalnymi wykonawcami;
  • Sporządzanie wariantowych ofert handlowych;
  • Profesjonalne doradztwo techniczne;
  • Koordynacja zasobów w procesie realizacji zawieranych umów;
  • Uczestniczenie w szkoleniach produktowych i sprzedażowych;
  • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze inwestycji oraz znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów inwestycyjnych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych;
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy;
  • Otwartość na rozwój własnych umiejętności i kompetencji;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość uczestniczenia w targach branżowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej (lub branży pokrewnej);
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, komputer, telefon);
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników;
  • Szkolenia produktowe i rozwojowe;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży;
  • Wsparcie działań handlowych akcjami marketingowymi;
  • Wsparcie działu projektowego oraz R&D;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne

LED Labs S.A., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

  • Praca Wałbrzych
  • Przedstawiciel handlowy Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zakupów Wałbrzych
  • Specjalista ds. marketingu Wałbrzych
  • Specjalista ds. ofertowania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zarządzania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Eksportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. transportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. HR Wałbrzych
  • Specjalista ds. turystyki Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179