Stanowisko Analityk ds. ulg i umorzeń
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3346161

Obowiązki

Zapewnia realizację zadań z zakresu udzielania ulg lub umarzania należności z tytułu składek, kosztów egzekucyjnych, należności cywilnoprawnych, nienależnie pobranych świadczeń, bezpodstawnie pobranych świadczeń oraz ulg w postępowaniach egzekucyjnych.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

niezbędne:

- wykształcenie wyższe

mile widziane:

- wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, ekonomia, administracja)

- minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:

- umiejętność obsługi pakietu MS Office,

- orientacja na cel,

- orientacja na jakość,

- komunikacja.

Wymagane dokumenty:

- CV,

- list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat,

- skan dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe.

Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce Praca w ZUS.