Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Farutex Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klientów firmy w kanale HoReCa na powierzonym obszarze
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji biznesowych
  • dbanie o poprawny wizerunek firmy
  • monitorowanie rynku gastronomicznego na podległym terenie
  • monitoring, analiza i raportowanie wyników sprzedażowych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży HoReCa lub FMCG
  • dobra znajomość lokalnego rynku
  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • zorientowanie na cele
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku szefa kuchni

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • praca w środowisku otwartym na innowacje i testowanie nowych rozwiązań
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę

  • Praca Zielona Góra
  • Przedstawiciel handlowy Zielona Góra
  • Obsługa gastronomii Zielona Góra
  • Dyrektor handlowy Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551