Przedstawiciel Handlowy
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Klient Forbest
17. 3. 2024

Dołącz do nas jako Przedstawiciel Handlowy w branży klejów wielozadaniowych marki Poxipol, Kropelka
Obszar działania: Lubuskie / Zachodniopomorskie
Główne zadania:
- Zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów i dostępności produktów
- Kreowanie atrakcyjnej ekspozycji za pomocą materiałów promocyjnych
- Śledzenie efektywności działań i raportowanie wyników poprzez system mobilny
- Budowanie trwałych relacji z klientami
Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?
1. Możliwość rozwoju w renomowanej firmie: Dołączając do nas, będziesz pracować w firmie o wieloletnim doświadczeniu, co stwarza idealne warunki dla Twojego rozwoju zawodowego.
2. Wysokiej jakości szkolenia: Oferujemy kompleksowy pakiet szkoleń produktowych, które pomogą Ci lepiej zrozumieć nasze produkty oraz przekazać tę wiedzę klientom.
3. Elastyczność i samodzielność: U nas masz możliwość elastycznego planowania pracy oraz dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji. Dodatkowe benefity: Wynagrodzenie z premią: Wynagrodzenie podstawowe z premii za osiągane wyniki. Opieka medyczna: Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla Ciebie Wczasy pod gruszą: Co roku oferujemy możliwość skorzystania z wczasów pod gruszą, abyś mógł/a zregenerować siły i naładować baterie. Karta multisport: Dajemy Ci możliwość korzystania z wielu różnorodnych form aktywności fizycznej. Samochód służbowy: Zapewniamy Ci samochód służbowy, który ułatwi Ci pracę na terenie przypisanego obszaru działania. Telefon komórkowy: Oferujemy telefon komórkowy, abyś mógł/a łatwo i sprawnie utrzymywać kontakt zarówno z klientami, jak i z biurem.
Jeśli jesteś osobą, gotową do rozwoju i szukasz stabilnej pracy w przyjaznym środowisku, to czekamy na Twoją aplikację.
Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę z nami!
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Zielona Góra
  • Przedstawiciel handlowy Zielona Góra
  • Dyrektor handlowy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315