Przedstawiciel Handlowy DOEKO Group
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Doeko Group Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Jako Handlowiec w DOEKO Group będziesz odpowiedzialny za rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami, promowanie naszych produktów i usług oraz realizowanie celów sprzedażowych.DOEKO Group to lider i prekursor koordynacji Klastrów Energii oraz Spółdzielni Energetycznych

Obowiązki

  • przeprowadzanie spotkań sprzedażowych z Klientami z sektora JST stacjonarnie na terenie województwa Pomorskiego
  • utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami
  • badanie potrzeb JST pod kątem usług i rozwiązań świadczonych przez firmę
  • sprzedaż usług opartych na potrzebach JST
  • raportowanie osiągniętych wyników do Kierownika Działu
  • realizacja planów sprzedażowych
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii sprzedażowych

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (współpraca z JST / w zakresie sprzedaży energii/ fotowoltaiki) będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie oraz entuzjazm do pracy
  • komunikatywność i punktualność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • szybkość uczenia się
  • samodzielność w organizowania swojego czasu pracy
  • własny samochód na okres próbny (2 miesięcy)

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży
  • kartę paliwową, ekwiwalent za użytkowanie własnego samochodu
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód - po okresie próbnym
  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności
  • kompleksowe szkolenie produktowe
  • wdrożenie oraz przygotowanie do wykonywanej pracy
  • pracę w młodym zespole
  • kartę Multisport - po okresie próbnym
  • wyjścia oraz wyjazdy integracyjne, również zagraniczne – po okresie próbnym

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064