Przedstawiciel Handlowy branża FMCG
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Biuro UniKadr
17. 4. 2024

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy - branża FMCG miejsce pracy: Koszalin i okolice; nr ref.: PH/01/2024
Zakres obowiązków:
• Sprzedaż i promocja produktów spożywczych
• Rozwój lokalnego rynku poprzez nowe kanały dystrybucji produktów
• Stały kontakt z Klientami
• Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
• Realizacja wyznaczonych planów
• Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność budowania relacji z Klientami
• Znajomości branży FMCG i kategorii spożywczych – mile widziane
• Lokalizacja miejsca pracy: Koszalin, Słupsk i okolice
Oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń wspierający zachowanie dochodów na stałym poziomie oraz premie i bonusy za realizację wyników
• Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
• Współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi
• Odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych
• Możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864