Przedstawiciel Handlowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Bowim S.A.
3. 8. 2024

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu

poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • prezenacja oferty firmy oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiednich produktów stalowych
  • negocjowanie warunków handlowych oraz finalizacja umów
  • utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami oraz dbanie o najwyższy poziom obsługi

Wymagania:

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego, najlepiej w branży stalowej lub pokrewnej
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • silna orientacja na wynik oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • pakiet benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, kart sportowych itp. )

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544