Przedstawiciel Handlowy -Branża Rolna
  • Krasnystaw
Krasnystaw, Krasnystaw, lubelskie, Polska
Solarcorn
11. 4. 2024

Jesteśmy obecni na rynku od roku 1992. Naszym celem jest dostarczanie rolnikom wysokiej jakości nasion roślin uprawnych: kukurydzy, rzepaku, zbóż i innych roślin polowych. Ponadto dzięki wykorzystaniu innowacyjnych badań naukowych, wieloletniemu doświadczeniu, oraz doskonałej znajomości spectrum zagadnień związanych z produkcją rolną w Polsce i Europie, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania stosowane obecnie w rolnictwie.W związku z dalszym rozwojem firmy Solarcorn Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO BRANŻY ROLNEJ ( sprzedaż nasion zbóż rzepaków , kukurydzy , nawozów, środków ochrony roślin itp.) -Miejsce Pracy : Krasnystaw i okolice.Fila Przedsiębiorstwa znajduje się w województwie Lubelskim -Janówek koło Piask

Obowiązki

  • obsługa klientów na podległym terenie
  • - doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • - realizacja planów sprzedażowych
  • - budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • - utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • - uczestnictwo na targach i szkoleniach
  • - raportowanie własnej sprzedaży
  • - monitorowanie i analiza działań konkurencji na podległym terenie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie ( mile widziane kierunkowe : rolnictwo )
  • - znajomości branży rolnej
  • - wysokie zdolności komunikatywności
  • - predyspozycji do pracy w handlu
  • - pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w pracę
  • - samodzielności w działaniu, umiejętności planowania, dobrej organizacji czasu pracy
  • - doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
  • - prawa jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • - atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • - ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • - dobrą atmosferę i przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • - niezbędne narzędzia pracy ( samochód , telefon)
  • - szkolenia i kursy
  • - niezależność w kreatywnym działaniu
  • - możliwości rozwoju zawodowego

  • Praca Krasnystaw
  • Przedstawiciel handlowy Krasnystaw
  • Krasnystaw - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532