Operator urządzeń
  • Rejowiec
Rejowiec, Rejowiec, Polska
PERN SPÓŁKA AKCYJNA
18. 4. 2024

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

Numer referencyjny: 104/2/2024

Miejsce pracy: Rejowiec

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa autocystern i cystern kolejowych na stanowiskach spustowo - nalewczych,
  • obsługa instalacji technologicznych i urządzeń pompowni produktowych oraz armatury załadunkowo-rozładunkowej,
  • nadzorowanie prawidłowości procesu załadunku, rozładunku i przeładunku,
  • obserwacja sprawności technicznej eksploatowanych urządzeń, armatury i osprzętu,
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, o profilu Technicznym,
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego,
  • podstawowa znajomość budowy urządzeń i instalacji do magazynowania paliw,
  • uprawnienia TDT, stwierdzające spełnianie wymagań do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych dla klasy 3 (paliwa) wg ADR/RID będą dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji Grupa 2 pkt 6,7,8,10,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • równoważny system czasu pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • szkolenia,
  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,
  • kartę multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • integrację,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • konkursy pracownicze.

  • Praca Rejowiec
  • Operator Rejowiec Fabryczny
  • Operator Rejowiec
  • Operator maszyn Rejowiec
  • Operator maszyn Rejowiec Fabryczny
  • Rejowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190