Przedstawiciel handlowy/branża beauty
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Growton Group
16. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ? Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży. Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

Dla naszego Klienta - firmy z branży beauty, ATTRE z siedzibą w Warszawie  - producenta, importera oraz dystrybutora nowoczesnych urządzeń kosmetycznych i medycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja - Piaseczno, ul. Kineskopowa

Produkt skierowany dla salonów medycyny estetycznej i kosmetycznych

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B prowadząc działania prospectingowe poprzez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail, social media, spotkania branżowe),
  •  Identyfikowanie potencjalnych klientów poprzez badanie rynku beauty,
  • Doradztwo w zakresie produktów, rozwoju usług kosmetycznych i medycznych,
  • Organizowanie spotkań celem prezentacji produktów i szkoleń prowadzonych przez zespół kosmetologów,
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz finalizowanie umów sprzedażowych,
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek podczas wszystkich kontaktów z klientami.

Oczekujemy:

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe związane z kosmetologią lub fizjoterapią/rehabilitacją, lub innym kierunkiem dającym wiedzę o anatomii ludzkiego ciała,
  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B,
  • Znajomość rynku beauty oraz zainteresowanie branżą kosmetyczną,
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami.

Oferujemy :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych,
  • Kontrakt B2B lub umowa o pracę,
  • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych,
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie w procesie sprzedaży,
  • Rozwój w zakresie nowości i trendów we współczesnej kosmetologii,
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole profesjonalistów.

Proces Rekrutacji :

  • Wyślij nam swoje CV,
  • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
  • Spotkanie online z Klientem
  • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
  • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584