Przedstawiciel Handlowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Masz doświadczenie w sprzedaży w branży rolniczej? Poszukujesz stabilnego, dobrze płatnego zatrudnienia? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę.

Praca na obszarze powiatów: pyrzyckiego, stargardzkiego, choszczeńskiego, gorzowskiego, strzelecko-drezdeńskiego, drawskiego, łobeskiego.

Oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży zbożowej lub agrotechnicznej
  • pro-sprzedażowego nastawienia
  • potwierdzonej doświadczeniem skuteczności w zakresie nawiązywania relacji biznesowych
  • sumienności i dokładności
  • mile widziane doświadczenie w zakresie pracy na systemie CRM lub pokrewnych dotyczących handlu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników
  • przyjazną atmosferę
  • samochód służbowy, komputer, telefon i tablet
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki

Zadania

  • aktywne zdobywanie nowych klientów
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z kontrahentami
  • prowadzenie bieżącej obsługi klientów i zapewnianie najwyższej jakości obsługi
  • reprezentowanie i promowanie firmy w kontaktach z klientami oraz przedstawicielami
  • administracji i innych organizacji działających na rynku rolnym
  • zakup zbóż oraz sprzedaż towarów z oferty firmy
  • monitorowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • przygotowywanie umów oraz koordynowanie ich realizacji

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570