Przedstawiciel handlowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
LSJ HR Group
29. 3. 2024

Dla naszego klienta, firmy z branży metalurgicznej poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, który wspomoże firmę w utrzymaniu relacji z obecnymi klientami i poszerzy portfolio kontrahentów.

Firma, z którą współpracujemy to należący do międzynarodowej grupy gracz na rynku metalurgicznym, stale rozwija się i zdobywa kolejne rynki na świecie.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży technicznej, znasz język niemiecki/ angielski i jesteś gotowy do podjęcia mobilnej pracy- Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji !

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami
  • Realizacja ustalonej strategii sprzedażowej
  • Prezentacja produktów firmy oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Doradztwo techniczne dla Klientów
  • Promowanie marki firmy na rynku, analiza potencjału rozwojowego oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedażowych
  • Praca mobilna na terenie Europy

Wymagania

  • Wieloletnie doświadczenie w branży technicznej (najlepiej metalurgia, stal) w pracy mobilnej – warunek konieczny
  • Dużym atutem będzie wykształcenie z obszaru metalurgii, inżynierii materiałowej, chemii itp.
  • Znajomość branży produkcyjnej w obszarze metalurgicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność
  • Duża motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Wysoka komunikatywność oraz kultura osobista
  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B i otwartość na pracę mobilną na terenie Europy
  • Gotowość do przejścia tygodniowego szkolenia w Hiszpanii

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i elastyczność w rodzaju współpracy
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjną podstawę i premię za wyniki
  • Przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki przez długoletniego pracownika firmy
  • Samodzielność i zaufanie w kwestiach sprzedażowych
  • Pokrycie kosztów podróży/ delegacji
  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Praca Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864