Przedstawiciel Handlowy
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Lontex Group Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój powierzonego rynku
  • Pozyskiwanie nowych klientów (mile widziane własne kontakty);
  • Rozwój sprzedaży u obecnych klientów
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i marketingowych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku;
  • Analiza działań konkurencji na rynku;

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Umiejętność sprzedaży oraz współpracy z klientem;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zorientowanie na osiąganie celów;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Doskonała organizacja pracy;

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w dynamicznym, ambitnym zespole;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Przedstawiciel handlowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532