Przedstawiciel Handlowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Grupa Inter Cars
30. 5. 2024

Czy wiesz, że Inter Cars to obecnie lider w branży na rynku Europy Środkowo - Wschodniej? Dostarczamy części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do łodzi i motocykli. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na stronę www.intercars.eu

Obecnie do Filii Inter Cars w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego

Zadania, które dla Ciebie mamy:

  • Aktywne pozyskiwanie owych Klientów i budowanie własnej bazy
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów
  • Dbanie o monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i raportowanie pracy w CRM
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerką współpracę

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Sprawne poruszanie się po środowisku MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Optymistyczne nastawienie do świata i ludzi

W zamian oferujemy:

  • Zniżkę na asortyment dostępną w ofercie firmy
  • Dodatkowy system premiowy, uzależniony od wyników pracy
  • Dostęp do bogatego pakietu specjalistycznych i językowych szkoleń, dobranych specjalnie pod Twoje potrzeby
  • Pracę w dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon i komputer

  • Praca Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080