Przedstawiciel ds. Rozwoju Rynku
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
PREMIUM DISTILLERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18. 4. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sklepów detalicznych oraz sieci lokalnych zlokalizowanych na powierzonym obszarze,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów detalicznych w podległym obszarze,
  • zarządzanie realizacją umów centralnych z klientami,
  • realizacja miesięcznych planów sprzedażowych oraz dystrybucyjnych,
  • implementacja przygotowanych aktywności oraz wszelkich materiałów marketingowych,
  • bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w branży FMCG poparte wynikami (mile widziana branża alkoholowa),
  • doskonała znajomość Klientów rynku lokalnego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętności negocjacyjne oraz handlowe,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • kulturę przyjazną Pracownikowi, opartą o współpracę, nastawienie na rezultat, nastawienie na klienta,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wypoczynku

Premium Distillers Sp. z o.o. należy obecnie do Grupy United Beverages, jednego z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce, który od 20 lat współpracuje z największymi producentami alkoholu w kraju i na świecie. Grupa jest również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Głównym obszarem działalności Premium Distillers Sp. z o.o. jest produkcja napojów spirytusowych o najwyższej jakości w oparciu o tradycyjne receptury inspirowane doświadczeniami wielu pokoleń gorzelników. W portfolio znajdują się znane i doceniane przez konsumentów marki takie jak: Krupnik, Rosolis, Biała Dama, Impress.

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zielona Góra
  • Przedstawiciel handlowy Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862