Koordynator / Koordynatorka ds. rozwoju rynku HoReCa
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
UniGast S.A.
7. 5. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami w kanale HoReCa
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowe minimum 1 rok na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w kanale HoReCa
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz sumienność
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Zaangażowanie, dynamizm w działaniu oraz nastawienie na realizację celów
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny, prowizyjny system wynagrodzeń
  • Samodzielną pracę pełną wyzwań
  • Elastyczne czas pracy
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie pasjonatów

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UniGast S.A.. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest UniGast S.A.. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293