Proste prace produkcyjne_Gliwice
  • Knurów
Knurów, Knurów, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy izolacji akustycznej i tapicerki dla przemysłu samochodowego, poszukujemy na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod Klienta już po 6 miesiącach
  • miesięczną premię frekwencyjną
  • miesięczną premię za wyniki
  • dodatek 20% za pracę na zmianie nocnej
  • pakiet benefitów(prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe) na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • proste prace przy produkcji elementów wygłuszających i wykończeniowych dla branży motoryzacyjnej
  • obsługa urządzeń do wycinania, piankowania, formowania dywanów, podłóg samochodowych
  • kontrola jakościowa produkowanych elementów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy produkcyjnej w systemie trzyzmianowym
  • chęć do nauki
  • sumienność

  • Praca Knurów
  • Knurów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075