Proste prace magazynowe OD ZARAZ - Gliwice-stawka+PREMIA!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
30. 4. 2024

Szukamy właśnie Ciebie do prostych prac magazynowych w Gliwicach - oferta skierowana do Panów z racji specyfiki pracy na stanowisku

Aplikuj (bez CV) lub ZADZWOŃ pod nr.: 5-7-3-2-0-7-6-7-1

Opis stanowiska:

wkładanie przekładek do myjki

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, prowadzimy szkolenie wprowadzające

Oferujemy:

stawkę godzinową

umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

system 3 zmianowy

dodatek frekwencyjny,, doceniamy Twoją obecność

możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

formalności w telefonie, wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek za pomocą aplikacji Exact People GO

ubezpieczenie NNW

kartę Multisport

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692