Projektant w branży energetycznej
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ZRE Katowice
8. 6. 2024

21/24/HP

Obowiązki

  • opracowanie dokumentacji technicznej / technologicznej,
  • udział w wizjach lokalnych i pomiarach na obiekcie,
  • nadzór autorski przy wdrażaniu opracowań własnych,
  • nadzór projektowy / technologiczny przy realizacji zadań Spółki,
  • współudział w projektach i przedsięwzięciach wielobranżowych i interdyscyplinarnych,
  • współpraca z organizacjami zewnętrznymi (inspektorami klienta, UDT, jednostkami notyfikującymi) i innymi podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne),
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office, SolidWorks lub Autodesk Inventor, (mile widziana znajomość oprogramowania Open Plant, Auto Pipe),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych, schematów technologicznych oraz aktów prawnych i normatywnych,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodyscyplina, rzetelność, zaangażowanie w pracę i w swój rozwój.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy, współpracę z profesjonalnym zespołem,
  • szkolenia specjalistyczne w branży projektowania rurociągów,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do karty sportowej, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej.

  • Aplikuj za pomocą formularza.

  • Praca Katowice
  • Projektant Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080