Projektant Szaf Automatyki
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
LEVEL WORK
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Projektowanie szaf automatyki zgodnie z wytycznymi i standardami
  • Nadzór oraz wsparcie techniczne dla działu produkcji
  • Dobór odpowiednich podzespołów oraz kontrola zamówień w dziale zaopatrzenia
  • Możliwe wyjazdy na budowy w celu przeprowadzenia oględzin

Wymagania:

  • Biegła znajomość środowiska ACAD
  • Umiejętność obsługi programów PC Schematic, Word, Excel
  • Uprawnienia SEP E
  • Prawo jazdy kat. B
  • Minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu układów automatyki lub produkcji rozdzielni
  • Gotowość do przeszkolenia w zakresie obsługi dedykowanych programów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy warsztatowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio u pracodawcy
  • Premie świąteczne oraz uznaniowe
  • Benefity po okresie wdrożenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 (po wdrożeniu możliwość pracy hybrydowej)

Jeśli jesteś osobą z pasją do automatyki i szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju, dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Lublin
  • Automatyk Lublin
  • Projektant Lublin
  • Integrator automatyki Lublin
  • Projektant gier komputerowych Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536