Specjalista ds. administracyjno-biurowych
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
Podstawowe obowiązki:
• Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego,
• Tworzenie raportów i analiz w wskazanych obszarach
• Prowadzenie, analizowanie i rozliczanie dokumentacji we wskazanych obszarach
• Tworzenie pism, raportów oraz innych dokumentów na polecenie przełożonego
• Dbałość o miejsce pracy
Wymagania:
• Odpowiedzialność za powierzone zadania,
• Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność w działaniu, a także współpracy w zespole,
• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności EXCEL,
• Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, rzetelność,
• Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (mile widziane),
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).
Oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę pon.-pt. w przyjaznych i komfortowych warunkach,
• Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
• Super atmosferę opartą na partnerskich relacjach,
• Realną możliwość rozwoju
Udział w rekrutacji w ramach projektu "Kariera bez granic" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228