Projektant stacji transformatorowych
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, Małopolskie, Polska
SalesHR
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie schematów elektrycznych, obwodów pierwotnych oraz wtórnych
  • wykonywanie obliczeń, nastaw zabezpieczeń, przekładników
  • przygotowanie koncepcji oraz specyfikacji obwodów pierwotnych i wtórnych w oparciu o rozwiązania czołowych producentów rozdzielnic SN
  • współpraca z działem produkcji na etapie realizacji
  • analiza dokumentacji ofertowej i ustalanie szczegółów z klientem

WYMAGANIA:
  • doświadczenie kilkuletnie w zakresie projektowania rozdzielnic lub ich prefabrykacji (niskie i średnie napięcie)
  • znajomość systemów Eplan, AutoCad, pakietu MS Office, mile widziane oprogramowanie branżowe
  • wiedza z zakresu obwodów pierwotnych oraz wtórnych rozdzielnic SN
  • znajomość j.angielskiego do czytania dokumentacji projektowych
  • wykształcenie wyższe, elektrotechnika lub podobne

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 10 000 - 14 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • pracę przy bardzo ciekawych projektach branżowych dla topowych klientów
  • dużą samodzielność
  • pakiet benefitów
  • standardowe godziny pracy w komfortowych warunkach

  • Praca Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714