Elektromechanik- praca od zaraz!
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, Małopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Zadania:

üDiagnoza awarii i ich usuwanieüUtrzymanie ciągłości pracy maszynüWykonywanie przeglądów, oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z harmonogramemüProwadzenie dokumentacji technicznejüAngażowanie się w projekty zmierzające do zwiększenia wydajności i produktywności maszyn i urządzeńüNadzór nad przezbrajaniem maszyn

Wymagania:

-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia-Wykształcenie techniczne o profilu: elektryka , automatyka-Doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu napraw maszyn i urządzeń

-Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu min. 2 lata
-Umiejętność czytania schematów elektrycznych-Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Oferta:

- Zatrudnienie od zaraz w oparciu oumowę o pracętymczasową

-Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ premie+ dodatki)

-Możliwość związania się z Firmą na stałe

-Dostęp do bogatego pakietu benefitów: Medicover, Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU

  • Praca Bochnia
  • Elektromechanik Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714