Projektant Odzieży Dzianej / Fashion Designer
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
"LOMAN" Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współtworzenie kolekcji odzieżowej do katalogu
  • Akceptowanie wzorów do produkcji
  • Tworzenie dokumentacji techniczno-projektowej
  • Wsparcie techniczne w programach graficznych, w tym. m.in. opracowanie graficzne konceptów modeli działu projektowego
  • Obsługa techniczna i graficzna działów projektowych klientów
  • Przygotowanie tablic inspiracji zgodnie z panującymi trendami

WYMAGANIA:
  • Kreatywność, poczucie estetyki oraz znajomość obecnie aktualnych trendów.
  • Podstawowa wiedza na temat technologii odzieży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowanie
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wspólnych celów założonych przez firmę
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

  • Znajomość tematyki dziewiarskiej
  • Doświadczenie na stanowisku Projektanta oraz umiejętność w zarządzaniu zespołem

OFERUJEMY:
  • Możliwość pracy z wysokiej jakości materiałami ( wełny i kaszmir)
  • Praca z doświadczonym zespołem
  • Wizyty na targach włókienniczych i modowych w całej Europie
  • Możliwość rozwoju własnych kreatywnych projektów
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Pracę w systemie jednozmianowym od pn-pt 7-15
  • Możliwość dofinansowania do pakietów medycznych, sportowych, dodatkowe świadczenia socjalne (ZFŚŚ)

    Dajemy przestrzeń do samodzielnego i kreatywnego tworzenia. Pomagamy również w rozwijaniu pasji poprzez wyjazdy i pracę w doświadczonym zespole.

    W ramach rekrutacji wymagane jest przesłanie portfolio lub pdf z dotychczasowymi projektami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659