Projektant konstrukcji budowlanych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
mgr inż. Grzegorz Widurski Biuro Inżynierskie WIGBUD
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie projektów technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych: żelbetowych, stalowych, murowanych i drewnianych

  • Praca w środowisku CAD i BIM, 2D i 3D

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

  • Opracowywanie rysunków warsztatowych

  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych

  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów

WYMAGANIA:
  • Ukończone lub trwające (magisterskie) studia na kierunku budownictwo

  • Znajomość programu Autocad 2D i 3D

  • Wiedza z zakresu pracy i projektowania konstrukcji budowlanych

  • Zaangażowanie oraz chęć samorozwoju

  • Język angielski na poziomie B2

  • Znajomość programów (Robot, PL-WIN, Advance Steel, ALLPLAN) będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Elastyczny czas pracy

  • Brak dress code’u

  • Kawa / herbata

  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w przyjaznym, młodym i rozwijającym się zespole
  • Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Nauka projektowania
  • Nauka oprogramowania
  • Wsparcie podczas wykonywania obowiązków
  • Dobre warunki rozwoju zawodowego

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782