Projektant konstruktor odzieży z doświadczeniem
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Drukarnia
9. 3. 2024

Hurtownia tekstyliów, posiadająca własną drukarnię i szwalnię zatrudni osobę na stanowisko projektant-konstruktor odzieży.
Zadania:
- projektowanie odzieży oraz współtworzenie sezonowych kolekcji
- dobór materiałów i kolorów do kolekcji według potrzeb klientów
- modelowanie szablonów
- monitoring jakości wykonania projektu na całym etapie produkcyjnym
- aranżacja przestrzeni handlowej
- ścisła współpraca z działem produkcji i obsługi klienta
Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia w pracy projektanta i konstruktora odzieży
- znajomość zasad kroju i szycia
- doskonałe zorientowanie w trendach modowych
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- wysoka elastyczność i umiejętność adaptowania się do dynamicznych warunków pracy
- sumienność, systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
- pracę w kreatywnej atmosferze
Oferty wyłącznie drogą email.

  • Praca Łódź
  • Projektant Łódź
  • Konstruktor Łódź
  • Konstruktor (osoba) Łódź
  • Projektant gier komputerowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551